zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się na newsletter.

 

 

 

TRYGON SPORT

Trygon Sport funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat, jest wciąż rozwijającą się siecią sklepów z markowymi butami i odzieżą. Sukcesywnie zwiększa się liczba multibrandowych sklepów stacjonarnych, a jednocześnie rozwijany jest sklep internetowy. Kadrę Trygon Sport tworzą osoby z wieloletnim doświedczeniem w sprzedaży obuwia i odzieży nie tylko sportowej, ale także lifestylowej.
Sieć sklepów Trygon Sport dostarcza swoim Klientom produkty markowe, najwyższej jakości od globalnych producentów i liderów na rynku: Adidas, Nike, Puma, Reebok, ECCO i wielu innych. Wszystkie marki dostępne są w zakładce "Lista marek".
 
Aktualnie posiadamy 15 sklepów stacjonarnych ulokowanych w centrach handlowych kilkunastu polskich miast. Pełna lista sklepów stacjonarnych Trygon Sport dostępna jest w zakładce "Sklepy stacjonarne".
 
Sklep internetowy Trygon Sport dostępny pod adresem www.trygonsport.pl został uruchomiony, aby ułatwić Klientom dostęp do produktów z konfekcji sportowej, lifestylowej i outdoorowej. Poza oryginalnymi produktami zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę zamówień. By zapewnić bezpieczeństwo zakupów, współpracujemy z liderem w zakresie płatności online - PayU. Co więcej, w celu zapewnienia pewnej satysfakcji z dokonanego zakupu, umożliwiamy bezpłatną wymianę zakupionego towaru.
 
Oferta Trygon Sport to oryginalne obuwie i odzież na każdą porę roku. Nasi specjaliści zamawiają towar w oparciu o badania rynku i aktualne trendy modowe tak, aby usatysfakcjonować każdego Klienta.
TRYGON SPORT

POZIOM 1


LOKAL 25


 

telefon Telefon: 32 434 30 25

 

www WWW: www.trygonsport.pl