Galeria Jastrzębie

Galeria Jastrzębie to sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych. Czy wolisz bardziej młodzieżowe ubrania, jak te w CROPP, HOUSE, SINSAY, BIG STAR, DIVERSE, czy gustujesz w klasycznej modzie prezentowanej na przykład przez sklepy MONNARI, GREENPOINT, VISTULA, WÓLCZANKA, dodatkowo TRIUMPH, GATTA, ESOTIQ lub stawiasz na sportową wygodę od KAES., na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego!

Nie brakuje u nas także sklepów wielobranżowych – DEALZ, PEPCO, z obuwiem jak CCC czy DEICHMANN, biżuterii APART czy też apteki ZIKO lub HEBE.

Powyższą ofertę doskonale uzupełniają sklepy/ punkty usługowe jak kwiaciarnia ZIELONA ZEBRA, biura podróży ITAKA oraz RAINBOW czy księgarnia AUTORSKA.

Umieszczona na poziomie +1 strefa restauracyjna z DA GRASSO czy GUTY także powinna zaspokoić, czy raczej nakarmić, każdego zmęczonego trudami zakupów.

Na pyszną kawę i ciasto natomiast zaprasza lodziarnio-kawiarnia GRYCAN.

Galeria Jastrzębie to kameralne centrum będące celem szybkich zakupów, ale to także miejsce, gdzie mieszkańcy Jastrzębia mogą spotykać się w gronie znajomych i miło spędzać swój wolny czas.

Właściciel Galerii jest firma UPSIDE PROPERTY.

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Sobota 9:00 – 21:00

PARKING BEZPŁATNY

– na terenie całej galerii

 

JAK DOJECHAĆ?

Do Galerii Jastrzębie (przystanek Al.Piłsudskiego- Os.Pionierów) dojeżdżają linie Międzygminnego Związku Komunikacyjnego (MZK) obejmującego cały ROW czyli Rybnicki Okręg Węglowy tj.miasteczka ROW i ościenne miejscowości :

Z WODZISŁAWIA ŚLĄSKIEGO: 132
Z PAWŁOWIC I BZIA: B10, B11, B12, B13, B14
Z MOSZCZENICY: C10, C11, C15, C19
Z SZOTKOWIC: M10
Z ŻOR przez BORYNIĘ, SZEROKĄ I DUBIELEC: S10, S14, S15, S17
Z RYBNIKA: W10, W11

BIURO GALERII JASTRZEBIE

ul. Warszawska 2
44-335 Jastrzębie Zdrój

mail: mmatuszczak(at)upside-property.com
tel.:   32 470 48 22

UPSIDE PROPERTY SP. Z O. O.
BIURO W GDAŃSKU

ul. Wały Piastowskie 1
80-958 Gdańsk

tel.: 58 669 60 00

LEASING

mail: leasing(at)upside-property.com

MARKETING

mail: marketing(at)upside-property.com
tel.: +48 724 880 028