zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się na newsletter.

 

 

 

VISTULA (wkrótce otwarcie)Odzież męska

Vistula. The Men’s World
Vistula to od lat synonim najwyższej jakości i naturalny wybór dla mężczyzn ceniących elegancje i najwyższą jakość. 
 
To trzy linie, z których każda skierowana jest do innego typu mężczyzny.
 
Kolekcja Lantier i Vistula to propozycje dla Panów zobowiązanych do bardzo formalnego dress code. Tradycyjne krawiectwo, najlepsze materiały i ponadczasowe wzory, dostosowane są do najnowszych trendów w modzie męskiej.
W tej linii znajdziemy nie tylko garnitury ale i klasyczne płaszcze, marynarki, koszule, spodnie i najwyższej jakości dodatki.
 
Vistula Red to mniej formalna linia osadzona głęboko w aktualnych trendach. Skierowana do aktywnych, czujących się młodo mężczyzn. Najmodniejsze kroje, ciekawe materiały i kolory zapewnią doskonały wygląd Panom, którzy preferują swobodniejsze podejście do ubioru.
 
Dla najbardziej wymagających i ceniących luksus klientów zadedykowano ofertę specjalną: Made to Measure, czyli ekskluzywny program szycia na miarę.
 
Vistula to od lat jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Oferowane przez firmę produkty są cenione oraz dają niepodważalną gwarancję najlepszej jakości, dobrego smaku i nowoczesnego wizerunku.
 

POZIOM 1


LOKAL 33


 

www WWW: vistula.pl