ZDROWIE i URODA

INGLOT

INGLOT

KOSMETYKI

POZIOM 0

KONTAKT 660 495 320

Mając ponad 35 lat doświadczenia, skupiamy się na ciągłym rozwoju. Sukces odniesiony lokalnie sprawił, że podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu działalności marki i wprowadzeniu jej na rynek międzynarodowy. Od roku 2006, mapa naszych lokacji stale się zwiększa, a salony INGLOT otwierane są w najbardziej prestiżowych miejscach. Dziś entuzjaści makijażu mogą znaleźć nas na sześciu kontynentach w ponad 800 lokalizacjach, poczynając od londyńskiej Oxford Street, przez Piazza del Duomo w Mediolanie, Times Square w Nowym Jorku, aż po Grand Canal Shoppes w Las Vegas.

Nie bojąc się wyzwań, jesteśmy obecni na najważniejszych światowych eventach branży fashion. Będąc częścią prestiżowej Wielkiej Czwórki światowych Tygodni Mody, współpracujemy ze znanymi projektantami i domami mody, takimi jak KENZO, Michael Costello czy Francesco Scognamiglio.

Ponadto, angażujemy się także we współpracę w inne projekty na wysoką skalę. Od wielu lat współpracujemy z broadwayowskimi musicalami, będąc partnerem makijażowym między innymi takich jak Mamma Mia, PIPPIN, Król Lew czy Chicago.

Co jeszcze czyni markę INGLOT wyjątkową? Nasza duma: produkty! Połączenie nowoczesnych technologii oraz nauki z intensywnymi kolorami zaowocowało olbrzymią liczbą produktów i szerokich gam kolorystycznych, spośród których każdy znajdzie odcień idealny dla siebie. 95% naszych kosmetyków i akcesoriów wytwarzanych jest w siedzibie głównej marki. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty idą w parze z uczciwymi cenami.