zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się na newsletter.

 

 

 

oferta specjalna
produkty skomponowane w oparciu o owoce z tegorocznych zbiorów
i nowy smak lodów

GRYCAN

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

spotkanie1.jpg
Odkryj nową kolekcję ORSAY na sezon jesień-zima 2014 i wygraj wyjazd do Wenecji!

ORSAY

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

wenecja_orsay.jpg
Do końca września w home&you trwa akcja „Bon na piękny dom”. Każdy paragon na kwotę powyżej 50 zł premiowany jest specjalnym bonem z rabatem 25 zł na kolejne zakupy. Z promocji można skorzystać w salonach i w sklepie online.

HOME & YOU

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

bpd.jpg

WIELKA AKCJA PROMOCYJNA kosmetyków z linii pielęgnacyjnej z ORGANICZNĄ ZIELONĄ HERBATĄ.


KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

mydlarnia_promo.jpg

02.O GALERII

Galeria Jastrzębie to sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych. Czy wolisz bardziej młodzieżowe ubrania, jak te w Housie, czy Reserved, czy raczej gustujesz w klasycznej modzie prezentowanej na przykład przez Camaieu, Mohito czy ORSAY, na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. Nie brakuje także sklepów z obuwiem, jak CCC, czy Deichmann, biżuterii Apart, czy też sklepów z artykułami dla domu jak Home&you i Świat Prezentów.. Górny poziom obiektu przeznaczony został przede wszystkim na sklepy wielkopowierzchniowe. Właśnie tu usytuowany jest supermarket Stokrotka. Na tym poziomie znajdziecie Państwo również Drogerię Natura oraz sklep RTV AGD AVANS. Umieszczona na poziomie +1 strefa restauracyjna także powinna zaspokoić, czy raczej nakarmić, każdego zmęczonego trudami zakupów. Właściciel Galerii, firma Upside Property, liczy na to, że centrum będzie nie tylko celem szybkich zakupów, ale stanie się miejscem gdzie mieszkańcy Jastrzębia będą spotykać się w gronie znajomych i aktywnie uczestniczyć w eventach i atrakcjach przygotowanych dla nich przez zarząd centrum.

DARMOWY PARKING

- na terenie całej galerii

03.AKTUALNOŚCI

Aktualne informacje i wydażenia w naszej Galerii

facebook Oglądaj nasz profil na Facebooku

 

Bohaterowie bajek Disney i Marvel w CCC!

cccmarvel.jpg
W jesienno-zimowej kolekcji dziecięcej na sezon 2014/2015 zagościły ulubione postacie z kreskówek Disney i Marvel.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kolekcja ESOTIQ AW14

esoakt1-1.jpg
Kolekcja ESOTIQ AW14


CZYTAJ WIĘCEJ