zamknij

NEWSLETTER

.  .  .

 

Zapisz się

 

 

 

 

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat wydażeń i promocji w naszej galerii prosimy o zapisanie się na newsletter.

 

 

 

GAZETKA NATURA DO 11 MAJA

DROGERIA NATURA

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

natura-600x600.jpg
GAZETKA STOKROTKA 5-11 MAJA

STOKROTKA

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

stokrotka-600x600.jpg
DODATKOWE DNI PROMOCJI W CROPP

CROPP

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

dodatkowedni-600x600.jpg
 PROMOCJA W SINSAY

SINSAY

KLIKNIJ
I ZOBACZ WIĘCEJ
INFORMACJI

bizuteria-600x600.jpg

02.O GALERII

Galeria Jastrzębie to sklepy i restauracje, które mają zapewnić dopływ energii podczas intensywnych zakupów. Na trzech poziomach Galerii Jastrzębie można znaleźć najnowsze kolekcje wielu znanych marek polskich i zagranicznych. Czy wolisz bardziej młodzieżowe ubrania, jak te w Housie, czy Reserved, czy raczej gustujesz w klasycznej modzie prezentowanej na przykład przez Camaieu, Mohito czy ORSAY, na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. Nie brakuje także sklepów z obuwiem, jak CCC, czy Deichmann, biżuterii Apart, czy też sklepów z artykułami dla domu jak Home&you. Górny poziom obiektu przeznaczony został przede wszystkim na sklepy wielkopowierzchniowe. Właśnie tu usytuowany jest supermarket Stokrotka. Na tym poziomie znajdziecie Państwo również Drogerię Natura. Umieszczona na poziomie +1 strefa restauracyjna także powinna zaspokoić, czy raczej nakarmić, każdego zmęczonego trudami zakupów. Właściciel Galerii, firma Upside Property, liczy na to, że centrum będzie nie tylko celem szybkich zakupów, ale stanie się miejscem gdzie mieszkańcy Jastrzębia będą spotykać się w gronie znajomych i aktywnie uczestniczyć w eventach i atrakcjach przygotowanych dla nich przez zarząd centrum.

 

GODZINY OTWARCIA

 

Poniedziałek - Sobota 9:00 – 21:00

Niedziela 10:00 – 20:00

 

DARMOWY PARKING

- na terenie całej galerii


03.AKTUALNOŚCI

Aktualne informacje i wydażenia w naszej Galerii

APART- WYJĄTKOWE UPOMINKI NA KOMUNIĘ

apart.png
APART- WYJĄTKOWE UPOMINKI NA KOMUNIĘ

CZYTAJ WIĘCEJ

Kreatywne Warsztaty Ekologiczne

gj_warsztaty.jpg
Kreatywne Warsztaty Ekologiczne

CZYTAJ WIĘCEJ

Mohito Gold Label wiosna 2016-04-19 od: 19.04.2016

mohito.png
Jak zawsze nowoczesna i kobieca, wiosenna odsłona limitowanej linii Mohito Gold Label to jednak ponad wszystko zabawa trendami i prawdziwe modowe szaleństwo! Nie bez powodu jej motywem przewodnim jest hasło „Lost in Wonderland”. 

CZYTAJ WIĘCEJ